condition

از اینکه وبسایت ما را می بینید سپاسگزاریم. همان طور که می دانید برای استفاده از هر خدماتی نیاز به وجود چارچوب و مقرراتی است که به وسیله آن بتوان هر چه بهتر از خدمات یاد شده بهره برد. ثبت نام و شرکت در تورهای طبیعت گردی و ماجراجویانه  نیز دارای قوانین و مقررات خاض خود است که در ادامه توجه شما را به آن ها جلب می نماییم. لطفا توجه داشته باشید که شما با ثبت نام و پرداخت هزینه هر یک از تورها موافقت خود را با قوانین مشروح زیر اعلام داشته و همه موارد را می پذیرید. لذا خواهشمندیم کلیه نکات زیر را به دقت مطالعه فرمایید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و راهنمایی در این باره، با ما تماس بگیرید.

down-arrow

مقررات ثبت نام:

۱) پرداخت هزینه سفر از طرف مسافر به کارگزار به منزله مطالعه دقیق مشخصات سفر، آگاهی کامل از مفاد قرارداد، شرایط ابطال سفر و اطلاع از کلیه لوازم ضروری و شخصی مورد نیاز سفر بوده و کلیه مسئولیت های ناشی از عدم توجه به مفاد قرارداد سفر متوجه مسافر خواهد بود.
۲) مسافر یا نماینده ایشان موظف است در هنگام ثبت نام، مشخصات فردی خود و همراهان را بطور صحیح و کامل و بر اساس شناسنامه قید نماید و کارگزار در صورت مغایرت مشخصات ثبت شده هیچ گونه مسئولیت در ارتباط با آن مسافر نخواهد داشت.
۳) درخصوص ثبت نام گروهی، فقط فردی که به نمایندگی از سوی مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به کارگزار جهت هرگونه پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر افراد گروه در این خصوص می بایستی توسط نماینده خود اقدام فرمایند.
۴) مسافر پس از واریز وجه نقد به حساب کارگزار ملزم به اطلاع کتبی به کارگزار و دریافت تاییدیه ثبت نام می باشد، در غیر اینصورت ثبت نام آن مورد تایید نمی باشد.
۵) مسافر یا نماینده ایشان موظف است بر اساس سطح توانایی جسمی خود و همراهان در تور ثبت نام نماید و همچنین در صورت مصرف هرگونه داروی تجویز شده از سوی پزشک و یا استفاده از تجهیزات پزشکی خاص، آنها را در طول سفر همراه داشته باشد و می بایست راهنمای سفر خود را از این موضوع مطلع سازد.
۶) چنانچه سفر به حد نصاب مورد نظر متناسب با ظرفیت آن نرسد و یا به هر دلیل دیگر از قبیل شرایط آب و هوایی، فنی و غیره سفر قابل اجرا نباشد، کارگزار مجاز به لغو سفر بوده و موظف است موضوع را به مسافر اطلاع داده و کل مبلغ دریافتی بابت هزینه سفر را به او مسترد نماید.
۷) شرایط کنسل نمودن سفر پس از ثبت­ نام قطعی بصورت زیر است:
۷-۱- در صورت انصراف از سفر تا ۷ روز قبل از زمان اجرا، کلیه مبلغ واریز شده مسترد می گردد.
۷-۲- در صورت انصراف در روز ششم قبل از سفر ۶۰درصد، روز پنجم ۵۰ درصد، روز چهارم ۴۰درصد، روز سوم ۳۰درصد و روز دوم ۲۰درصد از کل هزینه واریزی بازگردانده می­ شود.
۷-۳- در صورت انصراف در روز سفر هیچ هزینه ای بازگردانده نمی شود.


مقررات عمومی سفر:

۱) همراه داشتن شناسنامه عکس­دار برای زوجین و کارت ملی برای سایرین در تمامی سفر‌ها الزامی است.
۲) در صورتی که مقامات انتظامی به هر دلیلی از ورود مسافر و یا گروه به مقصد ممانعت کنند، مسافر ملزم به تبعیت از دستورات بوده و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده کارگزار نخواهد بود. و راهنما در صورت داشتن زمان لازم مجاز به جابجایی سفر بوده و مسافر ملزم به تبعیت از راهنما خواهد بود.
۳) در صورت بروز هر گونه مشکل ناشی از زلزله ، سیل یخ بندان ، جنگ که باعث کنسلی و یا لغو برنامه شود کارگزار هیچگونه مسئولیتی ندارد.
۴) مسافر در چگونگی اجرای برنامه های روزانه، ساعت توقف و حرکت، تعیین مسیر چه داخل شهر و روستاها و چه مسیرهای طبیعی موظف به تابعیت از سرپرست برنامه بوده و در طول سفر نباید از گروه جدا شود.
۵) مسافر موظف است در ساعات اعلام شده در برنامه های گشت شرکت نموده و در صورت عدم حضور به موقع هنگام حرکت گشت، شخصاً متعهد قبول مشکلات احتمالی و پرداخت هزینه‌های مربوطه جهت پیوستن به گروه و ادامه برنامه گشت خواهد بود و کارگزار هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
۶) مسافر می­بایست در طول گشت کلیه ضوابط حاکم بر سفر را پذیرفته و در صورت وارد نمودن هرگونه خسارت به محل­های اقامت، وسیله نقلیه، مکان‌های مورد بازدید و آثار طبیعی، تاریخی و فرهنگی و… شخصاً مسئول پرداخت خسارت وارده خواهد بود.
۷) مسئولیت مراقبت از فرزندان و حفظ اموال و مدارک شخصی در تمام طول سفر به خصوص اقامت­گاه­های محلی، کمپ، خوابگاه­ها به عهده مسافر بوده و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه راهنما و کارگزار نخواهد بود.
۸) هرگونه مشکلات و هزینه ناشی از عدم آمادگی جسمانی یا عدم آگاهی مسافر از وضعیت جسمانی خود و یا امراض احتمالی مسافر در طول سفر بعهده مسافر خواهد بود.
۹) در طول سفر، امکان دیر یا زود شدن ساعات صرف غذا، خواب و استراحت، کم و زیاد شدن طول راه ها در روز و شب (با وسیله نقلیه و یا در راه پیمایی ها) در شرایط نامساعد آب و هوایی، محیطی، محلی و یا حوادث غیر مترقبه وجود دارد.
۱۰) حمل و نقل بار و کوله­پشتی شخصی مسافران در هنگام راه پیمایی یا در فاصله محل اقامت تا وسیله نقلیه و بالعکس، برعهده خود آنها است که می بایستی بار خود را در جلوی محل بارگیری وسیله نقلیه تحویل مسئولین برنامه بدهند.
۱۱) در مسیرهای راه پیمایی و کوه نوردی وجود چارپا به منظور حمل اضطراری و امدادرسانی بنا بر تشخیص سرپرست سفر بوده و مسافر نمی­تواند به عنوان تفریح و یا خستگی راه از آن استفاده کند.
۱۹) جمع آوری و حمل تمامی زباله­های شخصی مسافر تا نزدیکترین مکان مخصوص زباله الزامی است.
۱۲) هرگونه هزینه در طول سفر که به دلایل سهل انگاری و تبعیت نکردن از دستورات سرپرست، گشت های خارج از خدمات کارگزار و یا عدم استفاده از لوازم ضروری شخصی و تخصصی هر سفر، که در نتیجه به شکل امدادی، امداد و نجات و یا هزینه های اورژانسی که غیر از چهارچوب های قرارداد بیمه ای باشد تماماً متوجه مسافر خواهد بود.
۱۳) در صورت بروز هرگونه اخلال یا مزاحمت از سوی مسافر برای سایر مسافران یا کادر برگزاری، اعم از راهنما یا راننده، در طول سفر و همچنین ارتکاب به اعمال خلاف شئونات اسلامی یا خلاف ارزش­های فرهنگی و بومی مناطق مورد بازدید، سرپرست برنامه می­تواند برحسب مورد تصمیم لازم را در خصوص ادامه یا عدم ادامه حضور این مسافر در بقیه سفر اتخاذ نماید.
۱۴) در صورت افزایش و یا تغییر نرخ حاصله در قیمت سفر اعم از افزایش نرخ بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس، هتل و یا سایر خدمات، در فاصله زمانی ثبت نام تا اجرای سفر، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار می‌باشد.
۱۵) کلیه هزینه های اضافه و خارج از برنامه و یا گشت­های اختیاری به عهده مسافرین می­باشد که لازم است در زمان اجرای گشت نسبت به پرداخت آن اقدام شود.
۱۶) چنانچه کارگزار مجبور شود در اثر شرایط طبیعی و محیطی و یا حوادث غیر مترقبه از جمله ترافیک جاده­ای، بخشی از گشت را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر اقدام کند، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت اعلام شده به کارگزار است.


مقررات اقامت:

۱) در صورت اقامت در هتل، مسافر موظف به رعایت قوانین هتل می­باشد.
۱-۱- نحوه تقسیم اتاق و ترکیب نفرات اتاق­ها در هتل بر اساس قوانین تور و هتل صورت گرفته و گروه تعهدی در قبال دراختیار گذاشتن اتاق خاص برای افراد ندارد.
۱-۲- در اتاق­های دو تخته، تخت سوم می‌تواند از نوع سفری،کاناپه تاشو یا تشک اضافه باشد که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می‌شود.
۱-۳- ساعات تحویل اتاق­های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه آن ساعت ۱۱ می­باشد.
۲) در اقامتگاه­های محلی یا محیط­های طبیعی غیر هتل (چادر، ویلا، کمپ، کلبه، خانه روستایی، خانه محلی تجهیز شده):
۲-۱- امکان استفاده از چادر یا اتاق اختصاصی برای مسافر وجود ندارد و اقامتگاه برای خانم ها و آقایان به طور جداگانه تنظیم خواهد شد زمان لازم برای برپایی کمپ و جمع آوری آن مورد قبول مسافر می­باشد.
۲-۲- محدودیت در استفاده از سرویس های بهداشتی (دستشویی، توالت و حمام) وجود دارد، لذا امکان استفاده از سرویس­ها بصورت اختصاصی برای مسافران وجود نداشته و به صورت استفاده همگانی و نوبتی انجام می شود.
۲-۳- برنامه­ های اعلام شده و نحوه اقامت (خصوصا”در طبیعت یا مناطق روستایی) با توجه به شرایط آب و هوایی یا سایر عوامل محیطی یا فنی پیش­بینی نشده از طرف سرپرست تور قابل جابجایی است.

بلیط ارزان قیمت تور های لحظه آخری بلیط چارتر تور داخلی و تور خارجی بلیط هواپیما با آژانس مسافرتی کیتو

بلیط ارزان قیمت هواپیما
بلیط ارزان قیمت هواپیما
اطلاع رسانی آخرین وضعیت و نرخ تورها